Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
SignRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5