Titles you rated
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5