Series
Ratings
17
My MisterRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0