Series
Ratings
51
Love Story in HarvardRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0