Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5