Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
Saw XRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0