Movies
Ratings
466
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
FlukeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5- ShadowerRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The ChoiceRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Birds Without NamesRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0