Movies
Ratings
32
King KongRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0