Series
Ratings
118
ERASEDRated ★ 4.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 4.5
Change Days Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 3.5
OmniscientRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
BiohackersRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Brave New WorldRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5