Titles you rated
All for LoveRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0