Series
Ratings
46
TomatoRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
PianoRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0