Series
Ratings
19
High KickRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Hammer Session!Rated ★ 2.5
- ReboundRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5