Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
MariaRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Summer TimeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0- City of DamnationRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5