Titles you rated
AemaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5