Series
Ratings
322
Dear My RoomRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 2.5
The Miracle We MetRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Radio RomanceRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0