Series
Ratings
20
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.0