Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0