Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0