Series
Ratings
373
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0