Series
Ratings
115
TriggerRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Steal HeartRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5
Wonderful WorldRated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 2.0