Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0