Movies
Ratings
584
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.5
BlackBerryRated ★ 2.0
Matt and MaraRated ★ 4.0
One Fine MorningRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Layer CakeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The ChildRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5