Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5