Series
Ratings
66
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5