Movies
Ratings
50
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5