Movies
Ratings
231
DivergentRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 0.5