Titles you rated
GretaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5