Series
Ratings
12
Orphan BlackRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5