Titles you rated
Toni ErdmannRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The CommuneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 2.5
Ashes of TimeRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 3.0