Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Blue Skies of Jeju IslandRated ★ 4.0- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 1.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 2.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0