Series
Ratings
31
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0