Movies
Ratings
122
DerangedRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0