Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5