Movies
Ratings
15
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0