Movies
Ratings
851
Shin GodzillaRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 2.5