Series
Ratings
67- DevilmanRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5