Movies
Ratings
321
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Fundamentals of CaringRated ★ 3.0
Coming Through The RyeRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 5.0
The Last WordRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 3.0
DancerRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 0.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 5.0