Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 4.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
The Little SisterRated ★ 4.0
A Useful GhostRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Noodle FishRated ★ 3.0
Red PathRated ★ 3.5
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 3.0
Reality+Rated ★ 2.5