Titles you rated
RememberRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.5
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5