Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Peter Pan & WendyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0