Movies
Ratings
32
Your Name.Rated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5