Series
Ratings
14
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5