Movies
Ratings
15
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0