Movies
Ratings
19
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0