Series
Ratings
26
Reply 1988Rated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0