Series
Ratings
100- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
BloodRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0