Series
Ratings
41
Ruby RingRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0