Titles you rated
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 5.0
Love & SecretRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
HwajungRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 5.0