Titles you rated
RedRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Last PresentRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5