Series
Ratings
123
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 3.5
- Loving YouRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- The CravingsRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0